Mark Bouwhuizen
Contracting en Payrolling

Voor onze dienst Contracting en Payrolling kunt u contact opnemen met Mark Bouwhuizen.

– Managing Partner-

E: mbouwhuizen@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 76 45 38

 

Ted van der Gun
Sales

Voor meer informatie of een persoonlijke afspraak kunt u contact opnemen met Ted van der Gun.

– Managing Partner-

E: tvdgun@fixedtoday.nl
T: 06 – 81 04 51 81

Thirza Loois-Groothuis
Staffing

Voor aanvragen en onze dienst Staffing kunt u contact opnemen met Thirza Loois-Groothuis.

– Managing Partner-

E: tloois@fixedtoday.nl
T: 06 – 19 42 59 34

Rosalinde Goed
Staffing

– Senior Resource manager-

E: rgoed@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 59 47 75

Pien van der Kamp
Staffing

– Resource manager-

E: pvdkamp@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 92 26 06

Semir Razic

– Resource manager-

E: srazic@fixedtoday.nl
T: 06 – 15 27 71 26

Lisanne de Jongh

– Junior Resource manager-

E: ldjongh@fixedtoday.nl
T: 06 – 49 75 42 23

Judith van Os
Back-Office

– Administrateur-

E: admin@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Lesley Tonen-Buis
Back-office

– Administratief medewerker-

E: admin@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Serkan Onurlubasgil
Back-Office

– Payroll Manager-

E: serkan@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

 

Jowaƫlla Latupeirissa
Back-office

– Medewerkster Contracting-

E: backoffice@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Bianca van der Winkel
Back-Office

– Medewerkster Back-Office-

E: backoffice@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00