Mark Bouwhuizen
Contracting & Payrolling

Voor onze dienst Contracting en Payrolling kunt u contact opnemen met Mark Bouwhuizen.

– Managing Partner-

E: mbouwhuizen@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 76 45 38

 

Ted van der Gun
Sales Staffing

Voor meer informatie of een persoonlijke afspraak kunt u contact opnemen met Ted van der Gun.

– Managing Partner-

Allround Resourcer

E: tvdgun@fixedtoday.nl
T: 06 – 81 04 51 81

Thirza Loois-Groothuis
Staffing

Voor aanvragen en onze dienst Staffing kunt u contact opnemen met Thirza Loois-Groothuis.

– Managing Partner-

Resourcer voor ERP, SAP, BI, CRM, middleware, integratie, java ontwikkeling buiten de Randstad

E: tloois@fixedtoday.nl
T: 06 – 19 42 59 34

Bert Copius Peereboom
Staffing

– Senior Resource manager-

Resourcer voor .Net ontwikkelaars, Java ontwikkelaars in de Randstad, DBA, Open Source developers (Python, perl, etc), GIS specialisten

E: bcpeereboom@fixedtoday.nl

T: 06 – 54 39 69 33

Rosalinde Goed
Staffing

– Senior Resource manager-

Resourcer voor projectleiders, projectmanagers, informatie- en business analisten, data scientists, enterprise architecten, oracle developers

E: rgoed@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 59 47 75

Pien van der Kamp
Staffing

– Resource manager-

Resourcer voor IT infrastructuur specialisten, senior systeembeheerders, security, IAM, mainframe, service managers

E: pvdkamp@fixedtoday.nl
T: 06 – 11 92 26 06

Semir Razic
Staffing

– Resource manager-

Resourcer voor testers, testmanagers, frontend developers, scrum masters, product owner, agile coaches

E: srazic@fixedtoday.nl
T: 06 – 15 27 71 26

Lisanne de Jongh
Staffing

– Junior Resource manager-

Resourcer voor junior en medior systeembeheerders, support- en helpdesk medewerkers, PMO’ers

E: ldjongh@fixedtoday.nl
T: 06 – 49 75 42 23

Judith Duijser
Back-Office

– Administrateur-

E: admin@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Lesley Tonen-Buis
Back-office

– Administratief medewerker-

E: admin@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Serkan Onurlubasgil
Back-Office

– Payroll Manager-

E: serkan@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

 

Jowaëlla Latupeirissa
Back-office

– Medewerkster Contracting-

E: backoffice@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00

Bianca van der Winkel
Back-Office

– Medewerkster Back-Office-

E: backoffice@fixedtoday.nl
T: 0345- 51 58 00